KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5293208
nr 529 3208
signerad Siegfr. H , 1886, Vintermotiv, 49x69, (dukskador)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 9 juni 2008
kl 16:28:37
400 kr
1.000 kr
350 kr
450 kr
650 kr
850 kr
1.200 kr
1.200 kr